КРИМИНАЛЬНЫЕ НОВОСТИ ЧЕРНИГОВА

Сhernigov.orgСhernigov.org

  • Горячие Новости
  • Происшествия
  • Конфликты
  • Война
  • Коррупция
    • Владислав Атрошенко — мэр Чернигова
  • Рейдерство
  • О нас
  • Контакты
Обращение
Понедельник, 14 октября 2019 09:21 / Опубликовано в Горячие Новости

Прийшов з війни – відкрив власну справу: досвід чернігівця

Після звільнення з військової служби багато українських захисників не можуть знайти бажану роботу за своїм фахом та належною заробітною платою, а дехто  мріє  про відкриття власного бізнесу. Як це зробити краще, вигідно це чи ні розбирався кореспондент АрміяInform.

У відповідності до законодавства учасники бойових дій мають додаткові гарантії щодо працевлаштування. Вони віднесені до квотних категорій населення.

Законом України  «Про зайнятість населення» визначено 8 категорій громадян,  включаючи учасників бойових дій, які мають вищезазначену квоту. Квота на працевлаштування складає 5 відсотків від середньооблікової чисельності штатних працівників, тобто  в середньому це лише 2-3 працівника, які можуть працювати на підприємстві на пільгових умовах. В такому випадку скористатися пільгою та  знайти гідну роботу для бійців буде дуже важко.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform» Ігор Березинський.

Для воїнів, які все ж таки визначились з тим, що будуть відкривати власну справу, але не отримують пенсію за вислугу років або отримують пенсію по інвалідності, бажано стати на облік в міський центр зайнятості. В таку випадку відповідно до законодавства передбачено виплату одноразової грошової допомоги по безробіттю, в тому числі для організації підприємницької діяльності.

“Для того, щоб людина отримала одноразову грошову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності треба представити бізнес-план, документ який описує всі аспекти діяльності майбутнього підприємця. Сума, яку отримує пересічний учасник бойових дій в цьому випадку може коливатися від 10 до 85 тисяч гривень”, – зазначила директорка Чернігівського міського центру зайнятості Світлана Серб.

Серед сфер діяльності учасників бойових дій, які мають наразі власний бізнес на Чернігівщині – це переважно надання транспортних послуг та обробка деревини, хоча і є інші, малорозвинені.

Одним з таких учасників бойових дій, який після звільнення з військової служби відкрив власну  справу – є чернігівець Максим Скачок, який має власний масажний кабінет.

Історія відкриття розпочалася з 2017 року, коли Максим звільнився після 15 років проходження військової служби з посади начальника зв’язку. В подальшому були  інтенсивні курси з масажу, які тривали близько трьох місяців в рамках проекту «Україна-Норвегія» для звільнених військовослужбовців та учасників АТО/ООС, проходив практику з масажних послуг в приватних клініках тощо.

“Вже пізніше, після набуття певних навичок, я взяв в суборенду приміщення, придбав необхідне обладнання і справа пішла. Серед основних витрат – це оренда приміщення та комунальні послуги.  Ця професія не з легких і не одразу пішов прибуток, але все це досягається часом та якісною роботою, і насамперед клієнтською базою та відгуками відвідувачів. В центрі зайнятості кошти на власну справу не брав, були деякі власні заощадження – на них і розпочав бізнес. Якщо немає стартового капіталу – це близько 25  тисяч гривень мінімум і власної практики – не треба навіть і розпочинати”, – розповідає Максим Скачок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовослужбовець представив найкращі моделі танків, вироблені власноруч

На майбутнє, підприємець планує розширити  спектр своїх послуг, зокрема робити масаж органів тіла, антицелюлітний масаж, відновлювальний масаж після важких хвороб,  робити  СПА-процедури, взяти на роботу 2-3 масажистів, яких особисто навчати. Поряд з цим бізнесмен наголошує на гнучких системах знижок своїх послуг та доступних цінах.

“Все потрібно спробувати, не сидіти на одному місці і постійно навчатись та вдосконалюватись заради перспектив та майбутнього”, – підкреслює наостанок  Максим Скачок.

Похожее

Читать ещё

Страну-соседку Украины затопило: фото бедствия показали в сети
У Чернігові може з’явитися «Палац Спорту»
На Чернігівщині неповнолітній викрав із магазину цигарок і солодощів на 15 тисяч гривень

Добавить комментарий Отменить ответ

Последние новости

  • У дитячих бібліотеках України з’являться куточки еколітератури

    Держекоінспекція спільно з Національною бібліот...
  • Прогноз на зиму, тіло під багатоповерхівкою та нарікання на велодоріжки: головні новини дня

    Сьогодні відзначають День захисників і захисниц...
  • За минулу добу в Чернігівській області виявлено 718 нових випадків COVID-19

    За даними Управління охорони здоров’я Чернігівс...
  • Громадська діячка Людмила Житнікова презентувала власну збірку поезій

    Напередодні Дня захисника та захисниць України ...
  • У Березовому гаю встановили пам’ятний знак Захисникам України – Героям Чернігова (Відеофакт)

    Днями в Березовому гаю в Чернігові встановили п...

Свежие комментарии

    Криминальные новости Чернигова

    chernigov.org - крупный и постоянно обновляемый Новостной Портал города Чернигов, где ежедневно освещаются события города и области. Команда Черниговского Новостного Портала следит за самыми актуальными и важными новостями города Чернигов и Черниговской области, чтоб вы всегда были в курсе происшествий и событий в криминальной, политической и общественной сферах жизни нашего города. С chernigov.org вы всегда будете знать, что, где и когда случилось или планово произойдет в Чернигове и Черниговской области. Ежедневно и специально для вас – самая актуальная информация!

    • Горячие Новости
    • Происшествия
    • Конфликты
    • Война
    • Коррупция
    • Рейдерство
    • О нас
    • Контакты
    Вверх