Суддя Надія Губенко: корупційні статки прислужниці донецької мафії
Паралельно з конкурсом до Антикорупційного суду, куди прикута велика увага суспільства, ВККС проводить добір суддів на вакантні посади у Верховний суд. З усіх претендентів щонайменше 44 особи визнані громадськістю недоброчесними. На пленарних засіданнях Комісія припинила їх участь лише частково.
Знайомтеся, суддя Вищого господарського суду України – Надія Михайліна Губенко.
Надія Губенко вперше стала суддею у 1992 році, коли її призначили у Арбітражний суд Києва. 2001-го вона делегована постановою Верховної ради у Київський апеляційний господарський суд безстроково. 2008 року перейшла працювати у Вищий господарський суд України.
Губенко була суддею Вищого господарського суду у часи тандему Татькова-Ємельянова, яких ГПУ підозрює у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.
Відомо, що суддя Надія Губенко входила у колегію суддів, яка скасувала постанови ВГСУ про визнання недійсним рішення Київської міської ради щодо передачі для забудови земельної ділянки в центрі Києва на користь ТОВ “Житло-буд”. Йдеться про територію буферної зони Олександрівської лікарні. За повідомленням ЗМІ, Київрада у липні 2003 року передала фірмі землю площею 0,06 га на території закладу, а 2007-го там почалося будівництво, яке призвело до конфлікту: зіткнення активістів та представників забудовника. Стверджується, під час підготовчих робіт забудовник вирубав на території лікарні, а саме на в меморіальному парку ім. Богомольця 226 дерев.
Читайте также: Закриття 65 справ НАБУ і втрата траншу МВФ: наслідки рішення Конституційного суду
Ми проаналізували доступні у відкритому доступі декларації Надії Михайлівни за 2013, 2014, 2015, 2016 та 2017 роки. Кандидатка, окрім зарплати, регулярно отримує матеріальну допомогу. Чоловік Сергій Губенко вказує дохід від Міністерства соціальної політики. Донедавна, ще у 2015-му, з ними разом проживали свекор Василь Губенко та свекруха Раїса Губенко. Обидва пенсіонери.